DORADZTWO

Dopasujemy odpowiedni rodzaj pompy do Państwa potrzeb.

PROJEKT I MONTAŻ

Przygotujemy indywidualny projekt instalacji Pompy Ciepła oraz wykonamy jej montaż.

Naprawa Gwarancyjna i Pogwarancyjna

W razie potrzeby bez problemu zajmiemy się naprawą w ramach gwarancji jak i również serwisem pogwarancyjnym.

Pompa ciepła

Czym jest POMPA CIEPŁA?
Pompa ciepła to nic innego jak urządzenie, które pobiera energie cieplną z otoczenia i przy udziale prądu, przekształca ją w energię którą można wykorzystać do ogrzewania obiektu, wody użytkowej, a nawet chłodzenia pomieszczeń.

Korzyści ze stosowania Pompy ciepła:
•    Redukcja kosztów ocieplenia
•    Redukcja emisji dwutlenku węgla
•    Kontrola wilgotności powietrza
•    Kontrola nad temperaturą w budynku
•    Długa żywotność

Dofinansowanie:
Niewątpliwe w ostatnich latach montaż Pomp Ciepła stał się bardziej popularny w Naszym Kraju.
Dlatego można skorzystać z dostępnych dofinansowań na instalację nowego lub termomodernizację obecnego źródła energii.  Pomoc finansową można uzyskać z Programu „Czyste Powietrze”.

Dlaczego my?

Wysoka jakość montażu

Nasze pompy ciepła wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami przez doświadczonych, certyfikowanych instalatorów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Przeprowadzamy szkolenia z funkcjonowania i obsługi instalacji oraz aplikacji monitorującej jej parametry.

Bezpieczeństwo

Za projekt pompy ciepła odpowiada certyfikowany pracownik, który wykonuje go zgodnie z obowiązującymi normami. Wykonana przez naszą firmę pompa ciepła posiada wszystkie niezbędne, atestowane zabezpieczenia dzięki czemu jest w pełni bezpieczna.

Idealne dobrana pompa

Dzięki dokładnemu wywiadowi z inwestorem oraz oględzinach miejsca montażu, jesteśmy w stanie dopasować instalację do indywidulanych potrzeb domu. Optymalnie dobrana pompa pozawala na jej prawidłowe działanie, które w pełni zaspokaja zapotrzebowanie domu w ogrzewanie, co z kolei pozwala obniżyć koszty.

Gwarancja i serwis

Wybierając naszą firmę masz pewność otrzymania gwarancji producentów na użyte komponenty fotowoltaiczne oraz gwarancję montażową. Nasza firma oferuje również serwisy oraz przeglądy techniczne.

Dlaczego pompa ciepła?

Zainstaluj Pompę Ciepła – Zacznij oszczędzać
Zainwestuj w przyszłość swoją i swoich bliskich. Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj szczegóły dotyczące instalacji pompy ciepła, którą możesz mieć w swoim gospodarstwie domowym. Zapraszamy do kontaktu