Szybszy zwrot

Wysokie ceny prądu dla biznesu powodują szybszy zwrot z inwestycji.

Niezależność

Podwyżki cen prądu nie będą mieć wpływu na Twój biznes.

Wizerunek firmy

Ekologiczne myślenie firmy poprawi jej wizerunek w oczach klientów.

Wzrost zysków

Rentowność firmy zwiększy się dzięki obniżeniu kosztów.

Oferta dla firm

Sprawdź jakie oszczędności przyniesie fotowoltaika dla Twojego biznesu. Zapotrzebowanie energii w Twojej firmie będzie w pełni zaspokajać instalacja fotowoltaiczna wyposażona w wysokiej jakości panele fotowoltaiczne od producentów znajdujących się w rankingu Bloomberg TIERE1 z samego szczytu listy. Redukcja kosztów związanych z prowadzoną działalnością zwiększy rentowność Twojej firmy.

Ponadto zyskasz w oczach Klientów jako przedsiębiorca dbający o ekologię i środowisko. Montując instalację fotowoltaiczną przyczyniamy się do poprawy jakości środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Bądź niezależny od dostawców energii i podwyżek cen prądu. Wykorzystuj energię wyprodukowaną przez elektrownię słoneczną na bieżącą konsumpcję firmy a nadwyżki zostaną przesłane do magazynu energii, które możesz wykorzystać w okresie zmniejszonego nasłonecznienia. Dopasuj wielkość instalacji fotowoltaicznej do potrzeb Twojej firmy a unikniesz strat związanych z niedoborem energii.

Dlaczego my?

Wysoka jakość montażu

Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami przez doświadczonych, certyfikowanych instalatorów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Przeprowadzamy szkolenia z funkcjonowania i obsługi instalacji oraz aplikacji monitorującej jej parametry.

Bezpieczeństwo

Za projekt instalacji fotowoltaicznej odpowiada certyfikowany pracownik, który wykonuje go zgodnie z obowiązującymi normami. Wykonana przez naszą firmę instalacja fotowoltaiczna posiada wszystkie niezbędne, atestowane zabezpieczenia dzięki czemu jest w pełni bezpieczna. Wykorzystujemy wysokiej jakości zabezpieczenia nadprądowe AC i DC, ograniczniki przepięć czy rozłączniki nadprądowe.

Idealne skrojona instalacja

Dzięki dokładnemu wywiadowi z inwestorem oraz oględzinach miejsca montażu, jesteśmy w stanie dopasować instalację do indywidulanych potrzeb przedsiębiorstwa. Optymalnie dobrana instalacja pozawala na jej prawidłowe działanie, które w pełni zaspokaja zapotrzebowanie energetyczne firmy co z kolei pozwala obniżyć koszty.

Gwarancja i serwis

Wybierając naszą firmę masz pewność otrzymania gwarancji producentów na użyte komponenty fotowoltaiczne oraz gwarancję montażową. Nasza firma oferuje również serwisy oraz przeglądy techniczne.

Dlaczego fotowoltaika?

Ceny energii elektrycznej na rynku szybko rosną natomiast koszty produkcji paneli fotowoltaicznych maleją przy jednoczesnym szybkim rozwoju technologii. Dzięki temu wydajność instalacji fotowoltaicznej jest dużo większa niż jeszcze kilka lat temu. Pomożemy Ci w doborze mocy najbardziej optymalnej dla Twojego przedsiębiorstwa aby fotowoltaika przyniosła Twojej firmie realne zyski.

Wybierając fotowoltaikę wybierasz niezależność energetyczną. Nie będziesz już zależny od wciąż rosnących kosztów prądu.