DORADZTWO

Przygotujemy odpowiednią mikroinstalację skrojoną do indywidualnych potrzeb.

MONTAŻ

Zamontujemy instalację, przeprowadzimy instruktaż z obsługi.

ZGŁOSZENIE

Złożymy odpowiednie dokumenty niezbędne do przyłączenia do sieci dystrybucji

PODŁĄCZENIE

Operator sieci wymieni licznik na dwukierunkowy.

#DARMOWY-PRAD.EU

Niezależność energetyczna dzięki wykorzystaniu energii promieniowania słonecznego jest w zasięgu możliwości praktycznie każdego gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że sami wytwarzamy energię, nie musimy się przejmować podwyżkami cen dostawców prądu.

Przygotujemy dla Was odpowiednią mikroinstalację skrojoną do indywidualnych potrzeb zapewniając optymalną moc instalacji.

Załóż fotowoltaikę - Zacznij oszczędzać

Zainwestuj w przyszłość swoją i swoich bliskich. Skontaktuj się z naszym doradcą i uzyskaj szczegóły dotyczące instalacji fotowoltaicznej, którą możesz mieć w swoim gospodarstwie domowym. Zostań prosumentem energii elektrycznej i przestań być zależny od dostawców prądu. Zapraszamy do kontaktu.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

W ostatnich latach montaż paneli fotowoltaicznych zyskał na popularności dzięki różnym programom wsparcia finansowego. Dostępne obecnie formy wsparcia dla gospodarstw domowych to ulga modernizacyjna, program Czyste Powietrze czy „Mój prąd”. Domowa elektrownia słoneczna jest w zasięgu możliwości – skorzystaj z dostępnych form wsparcia finansowego.